Czas reaktywacji

Na początku mojego wpisu chciałam Was bardzo przeprosić, że tak długo nie pisałam. Nie było mnie tutaj przez prawie pół roku… Moją głowę zaprzątały zupełnie inne rzeczy… Nie mogłam skupić się na pisaniu, czytaniu. W moim życiu bardzo dużo się zmieniło. Najpierw ogromne przygotowania do najważniejszego dnia w moim życiu, później nowa pierwsza klasa, wymarzona podróż do Paryża, a do tego wszystkiego… upragniona ciąża! Tak! I w ten oto sposób jestem szczęśliwą żoną i przyszłą mamą:)

IMG_20160228_152338

Teraz chcę zacząć pisać ze zdwojoną siłą, bo w końcu jesteśmy dwie:) Mam nadzieję, że pisząc do Was będę mogła również liczyć na Wasze doświadczenie i pomoc w sytuacjach, w których sama nie będę mogła sobie poradzić. Chciałabym również poruszać tematy, o których wcześniej nie było mowy na blogu, a mianowicie o przyszłym macierzyństwie, ciąży.

Tak więc moi Drodzy Czytelnicy zaczynamy! Już wkrótce na blogu ukaże się kolejny wpis, do którego lektury serdecznie zapraszam:)

Facebooktwittergoogle_plusby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>