O mnie

Witam na moim blogu – rozwój dziecka w pigułce!

Zdjecie_profile

To ja w Afrykarium

Nazywam się Monika Straszak. Jestem terapeutą dziecięcym. Od 2009 roku pracuję jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i codziennie uczę się czegoś nowego – jak powinien przebiegać rozwój dziecka. Ukończyłam „pedagogikę specjalną: terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna”  na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Moje doświadczenie pozwoliło mi na opracowanie szeregu zabaw i ćwiczeń, które wspomagają prawidłowy rozwój dziecka. Uwielbiam pracę z dziećmi i chcę podzielić się moją pasją z Tobą. Jako terapeuta dziecięcy pracowałam z bardzo wymagającymi dziećmi, więc jeśli masz problem, albo nie wiesz gdzie udać się po pomoc, to chętnie podpowiem parę rozwiązań.

W ramach rozwoju zawodowego poszerzyłam swoją specjalizację o logopedię szkolną i przedszkolną, także w ramach bloga będę publikować materiały, które pomogą rozwiać wątpliwości związane z zaburzeniami mowy.

Zauważyłam, że rodzice mają coraz mniej czasu na pomoc swoim dzieciom. Wieczna gonitwa: praca, dom i dzieci. Kiedy czas dla siebie? Prawda? To na moim blogu znajdziesz kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej, która pozwoli Ci nie marnować Twojego cennego czasu.

Zadbaj o stabilny rozwój swojego dziecka, wzmocnij Waszą relację i cieszcie się sobą!

 

Pozdrawiam ciepło,

Monika Straszak